Elektronika

Zabýváme se testováním výrobků a elektronických zařízení během všech fází vývoje. Snažíme se tak eliminovat možné problémy spojené s jejich budoucím provozem. Dále poskytujeme podporu výroby formou konstrukce jednoúčelových přípravků, robotických podavačů a testovacích přípravků pro testování a „oživování“ elektronických zařízení ve výrobě i pro malosériovou produkci.

Vývoj elektronických zařízeníProvádíme zakázkový vývoj elektronických zařízení pro telekomunikace, průmysl, automobilní aplikace i spotřební elektroniku. Vývoj zahrnuje oblast analogové techniky, číslicové techniky až po mikroprocesorové systémy.

Jedná se především o řídící, regulační a automatizační techniku, měření elektrických a neelektrických veličin, sběr a zpracování dat.

Nedílnou součástí zakázkového vývoje je bezplatné poradenství v oblasti elektroniky a to ve všech fázích vývoje. Vývoj elektronických zařízení totiž chápeme jako dlouhodobý proces a je třeba se tzv. “naladit na vlnu” zákazníka a plně pochopit jeho požadavky a přání. Jedině tak může zakázkový vývoj elektroniky vést ke společnému cíli – finálnímu řešení.

Ukázka jehlového pole pro testování ve výrobě
Nad rámec bezplatného poradenství nabízíme placené technické konzultace a přípravu na certifikační zkoušky, testování součástek i vzorkovou a malosériovou výrobu dle dodaných podkladů.